Tervetuloa Oulun Värisilmään

Värisilmä Oulu
Taka-Lyötyn Katu 4, Sotka-talo, 90140 Oulu

Puh: 044-734 8000

Myymälä ma-pe 8-18, la 10-15

Hannu Hilli

myymäläpäällikkö, Värisilmä Pro -yritysmyyjä

hannu.hilli@varisilma.fi

044 734 8001

Seppo Honkala

Värisilmä Pro -yritysmyyjä

seppo.honkala@varisilma.fi

044 734 8000

Kaj-Erik Matela

Värisilmä Pro -yritysmyyjä

kaj-erik.matela@varisilma.fi

0400 438 392

Markku Hakola

Maalitohtori, sisustusmyyjä

markku.hakola@varisilma.fi

044 734 8008

Minna Pihlajaniemi

TunneTila- sisustusneuvoja

minna.pihlajaniemi@varisilma.fi

044 734 8006

Minttu Vartiainen

TunneTila- sisustusneuvoja

minttu.vartiainen@varisilma.fi

0400 309 563

image_preview

Jukka Ritokangas

varastotoiminnot

jukka.ritokangas@varisilma.fi

044 734 8003

Asennuspalvelu – Lapin Lattiamestarit Oy

0400 309 567 Anssi Juntunen, työnjohtaja

 

Oulun Värisilmä kartalla

Ota yhteyttä