Tervetuloa Rovaniemen Värisilmään

Aittatie 11, PL 41, 96101 Rovaniemi

Vaihde 0400 309 550, myymälä  0400 309 555

e-mail: etunimi.sukunimi@varisilma.fi

0400 309 550 Toimisto ma-pe klo 8-17
0400 309 555 Myymälä ma-pe klo 8.30-18, la klo 9-15
0400 309 560 Tukku/yritysmyynti ma-pe klo 7-17
0400 309 565 Varasto ma-pe klo 7-17, la klo 9-15

Matti Poikajärvi

toimitusjohtaja

matti.poikajarvi@varisilma.fi

040 538 8325

Mervi Kaukua

markkinointipäällikkö

mervi.kaukua@varisilma.fi

040 735 1363

Niina Vaara

laskutus, myyntireskontra, palkkahallinto

niina.vaara@varisilma.fi

0400 309 551

Piia Vaara

ostotoiminnot, tuoterekisteri, kirjanpito

piia.vaara@varisilma.fi

0400309552

Kauko Koponen

maalitohtori, sisustusmyyjä

kauko.koponen@varisilma.fi

0400 309 559

Mirva Kuusela

sisustusmyyjä

mirva.kuusela@varisilma.fi

0400 309 561

Mari Peräntie

sisustusneuvoja

mari.perantie@varisilma.fi

0400 309 562

Susanna Kangas

sisustusneuvoja

susanna.kangas@varisilma.fi

0400 309 557

Mari Marjala

sisustusneuvoja

mari.marjala@varisilma.fi

0400 309 553

Tapio Ylipaavalniemi

VS-Pro -yritysmyyjä, myyntipäällikkö

tapio.ylipaavalniemi@varisilma.fi

0400 396 025

Hannu Kaltiola

VS-Pro -yritysmyyjä, maalitohtori

hannu.kaltiola@varisilma.fi

0400 309 599

Aarne Poikajärvi

varastotoiminnot

aarne.poikajarvi@varisilma.fi

0400 309 566

Sami Kaarlejärvi

varastotoiminnot

sami.kaarlejarvi@varisilma.fi

0400 309 568

Juha Heikkinen

varastotoimonnot

juha.heikkinen@varisilma.fi

0400 309 566

Hillevi Alasalmi

kiint.puhtaanapito

hillevi.alasalmi@varisilma.fi

Miika Salmi

VS-PRO- yritysmyyjä

0400 893 769

 

Rovaniemen Värisilmä kartalla

Ota yhteyttä