Sisustusneuvojat

TunneTila –suunnittelupalvelussa saat avuksesi sisustusneuvojan, jonka kanssa sisustat kotiisi juuri oikeanlaisen tunnelman. Ammattilaisemme toimivat Rovaniemellä, Oulussa, Kemissä, Torniossa ja Kemijärvellä. Valitse oma neuvojasi ja ota yhteyttä!

Susanna Kangas

Susanna-Kangas-Värisilmä-TunneTila-Rovaniemi--200x300”Skandinaavisuus viehättää sisustussilmääni: selkeät linjat, pintojen ja värien kontrastit sekä tekstuurit. Yksinkertainen on kaunista!”

susanna.kangas@varisilma.fi

Puh. 0400-309 557

Värisilmä Rovaniemi – Väri ja Matto

Raisa Leinonen

Leinonen-Raisa-Värisilmä-237x300”Ripaus maalaisromantiikkaa skandinaaviseen
sisustukseen lisättynä luo pehmeää kontrastia.”

raisa.leinonen@varisilma.fi

Puh. 0400-309 575

Värisilmä Kemi, Värisilmä Tornio

Mari Peräntie

Mari-Peräntie-Tunnetila-Värisilmä-240x300”Skandinaavisuus viehättää sisustussilmääni: selkeät linjat, pintojen ja värien kontrastit sekä tekstuurit. Yksinkertainen on kaunista!”

mari.perantie@varisilma.fi

Puh. 0400-309 562

Värisilmä Rovaniemi – Väri ja Matto

Satu Selonen

satu.selonen@varisilma.fi

Puh. 0400-309 597

Värisilmä Rovaniemi – Väri ja Matto

Minna Pihlajaniemi

Pihlajaniemi-Minna-Värisilmä-Oulu-239x300
minna.pihlajaniemi@varisilma.fi

Puh. 044 734 8006

Värisilmä Oulu

Minttu Vartiainen

minttu

minttu.vartiainen@varisilma.fi

Puh. 0400 309 563

Värisilmä Oulu

Mari Marjala


mari.marjala@varisilma.fi

Puh. 0400-309 593

Värisilmä Rovaniemi

Josefiina Latvala (perhevapaalla)

josefiina_latvala-200x300”Niinhan se on – asiakaslähtöinen suunnittelu on avain onnistuneeseen lopputulokseen. Värien monipuolinen käyttö sekä kontrastien ja selkeiden linjojen luominen ovat minun juttuni. Suunnitelman tulee näyttää ja erityisesti tuntua hyvältä.”

josefiina.latvala@hd-net.fi

Puh. 0400- 309 571

Värisilmä Kemi, Värisilmä Tornio

Ota yhteyttä